AA+ AA+ Wysoki
kontrast
Menu

Małgorzata Adamczak

adamczak.jpgUrodziła się 27 marca 1971r. w Kościanie. W latach 2001 – 2004 studiowała na kierunku Wychowanie Fizyczne ze specjalnością gimnastyka korekcyjno - kompensacyjna w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Lesznie. W 2006 r. ukończyła Akademię Wychowania Fizycznego w Poznaniu. W latach 2006-2007 była radną Sejmiku Województwa Wielkopolskiego. W wyborach parlamentarnych w 2007 r. została wybrana senatorem VII kadencji w okręgu kaliskim. W wyborach parlamentarnych w 2011 została wybrana posłem VII kadencji.

Jest członkiem Porozumienia "Ziemia Kościańska", prezesem Stowarzyszenia "Światło Nadziei" oraz Klubu Szachowego" Wieża" w Śmiglu.

 

Studia na kierunku wychowanie fizyczne w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Lesznie wspominam bardzo mile. Poznałam wówczas nie tylko bardzo ciekawych ludzi czy zawarłam nowe znajomości, lecz także wprowadzono mnie w tajniki nauki o własnym ciele, kondycji, aktywności fizycznej i jej wpływu na ogólny dobrostan organizmu.Moje zainteresowanie sportem i aktywnym trybem życia wzbogacono zarówno o teoretyczne, jak i praktyczne zagadnienia związane z wychowaniem fizycznym.

Kadra dydaktyczna była naprawdę profesjonalna i w pełni przygotowana do nauczania młodego człowieka. Pamiętam, że wykładowcy zawsze służyli pomocą i dobrą radą. Można było wyjaśnić wszelkie wątpliwości, jakie nurtowały. Zajęcia dydaktyczne odbywały się w dobrze wyposażonych salach, podobnie zresztą jak zajęcia gimnastyczne, gdzie sprzęt był zawsze gotowy do użytku i niczego nigdy nie brakowało. I wreszcie atmosfera, jaka panowała wtedy między studentami oraz między studentami a wykładowcami była naprawdę do pozazdroszczenia. Cieszę się, że wybrałam właśnie tę Szkołę i gdybym miała ponownie dokonać wyboru, zrobiłabym dokładnie to samo.

Formularz

captcha
Przeładuj

Dane kontaktowe

Do góry