AA+ AA+ Wysoki
kontrast
Menu

Marlena Pujsza-Kunikowska

marlena3.jpgMarlena Pujsza-Kunikowska - z wykształcenia pedagog, doradca zawodowy, specjalista ds. zarządzania NGO. W praktyce - działaczka społeczna, współzałożyciel Fundacji Centrum Aktywności Twórczej, twórca w Lesznie Regionalnego Punktu Informacji Europejskiej Eurodesk Leszno,doświadczona koordynatorka międzynarodowych projektów edukacyjnych, specjalista ds. wolontariatu krajowego i międzynardowego, networkingu. 
 
Pasja do w/w projektów pozwoliła jej w 2006 wygrać staż w Parlamencie Europejskim w Brukseli, a potem podjąć zatrudnienie Ś.P. dr Jana Kulakowskiego, Posła do Parlamentu Europejskiego. Natomiast doświadczenie w projektach międzynarodowych pozwoliło jej na zwiedzenie nie tylko prawie całej Europy, ale także Azji. Dodatkowo ta właśnie pasja umożliwiła od 2006 roku wyjazd ok 500 osobom w różnym wieku, z całego kraju na projekty dofinansowane z UE do Europy, Azji ale też Afryki!. 
 
Studiowanie w PWSZ im. J.A Komenskiego w Lesznie - pozwoliło mi nie tylko na lepsze poznanie siebie, ale nade wszystko dało mi doskonale narzędzia do mojej pracy zawodowej, pozwoliło rozwinąć kompetencje liderskie, przedsiębiorcze i organizacyjne. Inicjatywność wykladowców i ich praktyczne podejście do poszukiwania swojej ścieżki zawodowej - umożliwiło mi już na trzecim roku studiów w PWSZ odkryć swoje powołanie i realizować się zawodowo od samego początku!
 
 

Formularz

captcha
Przeładuj

Dane kontaktowe

Do góry