AA+ AA+ Wysoki
kontrast
Menu

Wirtualna ulotka

 Aby aktywować ulotkę interaktywną należy pobrać aplikację PWSZ Leszno ze sklepu Google Play, bądź App Store lub skanując kod QR. Potem wystarczy kamerę smartfona skierować na wybraną stronę ulotki i w ten sposób zobaczyć zaawansowane wizualizacje 3D. Otwierane aplikacje nie są nowe, ale w rozszerzonej rzewistości nabierają nowego wymiaru. Na kilku stronach broszury i powiązanych z nimi wizualizacjami skomasowano to co najważsze o Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Lesznie. Już pierwsza strona robi wrażenie. - To tu można zrealizować ambitne plany na europejskim poziomie – mówi rektor Maciej Pietrzak. Wcześniej jego postać została zeskanowana, w ulotce pojawia się w obrazie 3D. Każda następna strona odkrywa inne treści – oferta studiów, studia dualne, zasady rekrutacji, biuro karier, Erasmus i sport. Pod różnymi kątami można obejrzeć infrastrukturę PWSZ. Dla urozmaicenia, obrazy wyświetlane w 3D, wzbogacono o animacje i materiały filmowe. Aplikacje mogą być dowolnie modyfikowane, tak by pojawiały się nowe treści pod nowymi znacznikami.

W tym wszystkim istotny jest fakt, że ulotka 3D jest dziełem absolwentów PWSZ w Lesznie, którzy rozpoczynając pracę nad broszurą byli jeszcze studentami. Wniosek - ci, którzy trafiają pod skrzydła PWSZ mogą się realizować, bo mają ku temu znakomite warunki. I tak powstał produkt nowoczesny, interesujący i co ważne umiejętnie potrafiający zainteresować odbiorcę. Przy tym rozszerzona rzeczywistość stała się znakomitem produktem promocyjnym.

Do świata technologii 3D wkroczyła Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa imienia Jana Amosa Komeńskiego w Lesznie. Jej najświeższy produkt jest innowacyjny na mapie polskich uczelni. Biorąc do jednej ręki najnowszą ulotkę reklamową, a do drugiej smartfona wejdziemy do uczelni, ale przez drzwi trójmywiarowej rzeczywistości.

Pobierz ulotkę w formacie pdf

 

Pobierz aplikację PWSZ Leszno skanując QR:

qr

Formularz

captcha
Przeładuj

Dane kontaktowe

Do góry