AA+ AA+ Wysoki
kontrast
Menu

Erwin Garbarczyk

erwinRocznik `90. Kiedy otrzymywał dyplom inżyniera (a także nagrodę) należał do tej szczęśliwej grupy, która otworzyła listę absolwentów kierunku Informatykaw Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. J. A. Komeńskiego w Lesznie. W codzienności i planach życiowych Erwina ważne miejsce zajmuje jego osobisty rozwój w formie studiów, jak też intensywna praca związana z obserwacją rozwoju tzw. nowych technologii, produktów z tego obszaru oraz związanego z nim rynku. Z przyjemnością i oddaniem angażuje się w działania pobudzające wśród dzieci i młodzieży zainteresowania informatyką i jej praktycznymi zastosowaniami.

Jest cenionym inicjatorem i koordynatorem wielu służących rozwojowi projektów w Lesznie i Gostyniu.

Talent, zdobyte wykształcenie i ciągle poszerzana wiedza pozwalają Erwinowi na skuteczną działalność przedsiębiorcy w branży nowoczesnych technologii – spełnia się jako właściciel firmy Fucco Design oraz prezes zarządu Fundacji Fucco. Przygodę z biznesem rozpoczął jeszcze jako student w 2013 r. – jak podkreśla – dzięki możliwościom i inspiracjom zrodzonym właśnie w leszczyńskiej Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej.

Potwierdzeniem skuteczności biznesowej i uznania środowiska jest zdobycie nagród, o jakich marzy wielu przedsiębiorców, jak nagrody regionalnej Lider Innowacyjności Południowej Wielkopolski (2014), czy nagród ogólnopolskich: Młody Przedsiębiorca Roku (2015), Polskiej Nagrody Innowacyjności (2016).


Erwin Garbarczyk – inżynier i przedsiębiorca – w głębi serca jest humanistą, marzycielem i trochę gadżeciarzem.


W rozmowie przyznaje, że jego program życiowy charakteryzuje taka oto myśl: „Jeśli chcemy przewidzieć przyszłość, musimy ją tworzyć”.

 

Formularz

captcha
Przeładuj

Dane kontaktowe

Do góry